Fotografia dziecięca i rodzinna | Warszawa | woj. mazowieckie

fotografia dziecięca warszawa

Serdecznie zapraszam Państwa do wykonania radosnych, spontanicznych, profesjonalnych zdjęć rodzinnych i dziecięcych. Sesję rodzinną proponuję wszystkim, którzy chcieliby otrzymać oryginalną pamiątkę w postaci niepowtarzalnych, pełnych emocji zdjęć. Jeśli chcielibyście uzupełnić swój album rodzinny zdjęciami innymi niż tylko zwykłe "wakacyjne pstryki", zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Jak wygląda taka sesja

Sesja jest luźnym spotkaniem w sympatycznej atmosferze, podczas którego się po prostu dobrze razem bawimy. Wybieramy się na kilkugodzinny spacer po wcześniej wybranych miejscach i realizujemy ustalony wspólnie plan. Scenariuszy sesji, a także miejsc do jej wykonania może naprawdę dużo. Długość trwania sesji, jej miejsce oraz specyfikę ustalam z Wami indywidualnie. Mogę zaproponować kilka miejsc na jej wykonanie, ale najchętniej dostosuję się do Waszych sugestii. Jeśli znacie jakieś szczególne dla Was, bądź Waszych dzieci miejsce/miejsce, to z przyjemnością wybiorę się tam z Wami i będę towarzyszył wam z aparatem. A może organizujecie dla swojego dziecka niezapomniany wieczór urodzinowy? Uwiecznię dla Was to szczególne wydarzenie. A może spodziewacie się wkrótce potomka i chcielibyście utrwalić ten piękny czas na fotografiach? Naprawdę warto!
Niezależnie jednak od miejsca wykonania zdjęć i okoliczności, w których powstaną, postaram się w jak najlepszy sposób uwiecznić w kadrze Wasze rodzinne relacje, uczucia, uśmiech i szczęście Waszych dzieci podczas zabawy. Jeśli posiadacie zwierzęta, to one są również mile widziane w czasie sesji. Wykonuję również rodzinne zdjęcia portretowe - zarówno pozowane, jak i zupełnie spontaniczne.

Co otrzymacie po sesji

Już następnego dnia po sesji udostępnię Wam link do mini-galerii z kilkoma zdjęciami. Natomiast w ciągu 2-3 tygodni otrzymacie:

  • kilkadziesiąt najlepszych zdjęć w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, z których będziecie sami mogli wykonywać odbitki w dowolnych, nawet bardzo dużych formatach;
  • autorską, profesjonalną obróbkę komputerową każdego zdjęcia;
  • kilkanaście odbitek zdjęć na najwyższej jakości papierze fotograficznym;
  • dynamiczną prezentację zdjęć z wybraną przez Was muzyką, w formacie DVD-Video i PC HD;
  • indywidualnie zaprojektowaną galerię internetową, którą umieszczam na mojej stronie pod unikalnym adresem. W ten sposób łatwo będziecie mogli pokazać Wasze zdjęcia rodzinie i znajomym;
  • Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia pięknego albumu klasycznego z wklejonymi najlepszymi zdjęciami, lub nowoczesnej fotoksiążki.
fotografia dziecięca warszawa
Zapraszam do kontaktu

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły sesji dziecięcej lub rodzinnej.

Napisz do mnie